IT Project Manager

 IT projektový manažer Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

5 důvodů proč by tě tahle pozice měla zajímat

  • IT prostředí je ti blízké, třebaže nejsi ajťák
  • Povedeš softwarové projekty
  • Seyfor ti nabízí flexibilitu a možnost práce z domu
  • Tvá práce bude mít přesah
  • Nabídneme ti výběr z velkého množství projektů

Náplň tvé práce trochu víc technicky:

  • Zodpovědnost za plánování a dodávku přidělených SW projektů za podmínek stanovených příslušnou smlouvou
  • Analýza klíčových požadavků zákazníků
  • Identifikace a řízení rizik projektu
  • Dodržování schváleného časového rámce, rozpočtu projektu a případné řešení odchylek
  • Komunikace se zúčastněnými stranami a zabezpečení hladké realizace projektů
  • Řízení a koordinace práce subdodavatelů
  • Reportování stavu projektu

Co budeš určitě potřebovat:

  • Praxi min. 2 roky v oblasti projektového řízení IT implementačních projektů
  • Zkušenost s řízením projektů v oblasti SW vývoje na zakázku (dodávka řešení nebo Vývoj specifického IS na zakázku)
  • Zkušenost s vedením projektů se subdodavatelským plněním

V Seyforu získáš:

  • Kolegy, kteří se vzájemně podporují a přátelí
  • Možnost být v moderní kanceláři na Rustonce i doma, rádi se setkáváme, ale když budeš potřebovat zůstat doma, není to žádný problém
  • Zázemí silné skupiny Seyfor, která stále roste
  • Podporu firmy v otázkách balance mezi profesním a osobním životem

Jak Zakázkové aplikace souvisí se Seyforem

V Seyforu vyvíjíme moderní softwarové platformy na míru potřebám zákazníků, ať už se jedná o intranetové systémy, elektronické registry či specializovaná řešení pro zdravotnictví, celní správu nebo pojišťovny. Nejen v těchto oblastech systémy Seyfor denně šetří čas i peníze firmám, institucím i jejich klientům.

 Seyfor patří mezi největší IT firmy v Česku a Slovensku. Pod společnou střechou jsou třeba ERP systémy Money ERP, Byznys nebo Vario, HR software Vema, a dalších cca 30 IT produktů pro živnostníky, firmy všech velikostí i úřady.

  Dohromady v Seyforu pracuje více jak 1 600 zaměstnanců. Díky tomu máme přístup k tomu nejlepšímu know-how z různých oborů a zároveň ohromnou stabilitu. Jsme takový startup s výraznou oporou v zádech.