Specialista aktivní péče o zákazníky

Brno, CZ  Administrativní pracovník, referent  Obchod a Prodej  Obchodní referent  Telemarketingový pracovník Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Pozice je vhodná pro: Absolventi

Vyvíjíme a prodáváme účetní a fakturační software pro živnostníky, firmy a účetní kanceláře. Milujeme naše produkty iDoklad a Money S3 a těšíme se na revoluční novinku, kterou do portfolia přidáme v blízké budoucnosti. Právě proto do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni, který nám pomůže s akvizičním prodejem i aktivní péčí o stávající zákazníky.

Jaká je hlavní náplň práce?

  • Aktivní prodej po telefonu,
  • Péče o stávající zákazníky formou telefonického kontaktu (cross-sell, upsell),
  • Asistence aktivního prodeje nového produktu,
  • Domlouvání osobních schůzek u zákazníků,
  • Správa obchodních schůzek v kalendáři Obchodního manažera,
  • Realizace a dokumentace obchodních případů,
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Koho hledáme?

  • Člověka se zkušeností v telesales v call centru v rozsahu alespoň dvou let,
  • Zkušenost s navoláváním schůzek je výhodou,
  • Výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování,
  • Výborné organizační dovednosti.

Specialisté aktivní péče mohou po zaučení pracovat 100 % z home office a hlavní telefonovací časy jsou od 9 do 15 hodin.

Co nabízíme?

  • Pohodlné kanceláře v Brně přímo u parku Lužánky s příjemnou atmosférou, kterou tvoří fajn kolektiv,
  • Různé menší a větší akce pro zaměstnance (grilovačky, zmrzlinový den v létě, pozornost k narozeninám ad.)
  • Možnost vzdělávání – kurzy a školení dle vlastní volby
  • flexibilní pracovní dobu, 100 % home office po zaškolení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenkový paušál, karta MultiSport, firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)
  • Kompletní přehled benefitů najdete na  https://solitea.com/cs-cz/kariera/benefity