Nákupčí (m/ž)

Brno, CZ  Administrativa  Nákup  Nákupčí Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou 38000 - 45000 Kč/měsíc

Náplň pozice:

  • Nákup materiálu pro SMT výrobu
  • Pravidelný kontakt se stávajícími dodavateli
  • Vytváření objednávek, nahrávání zákaznických OPO
  • Vytváření podkladu pro GR materiálu
  • Nahrávání faktur do systému
  • Komunikace se zákazníkem na denní bázi
  • Zakládání materiálu a cen do systému
  • RMA process

Požadavky na pozici:

  • Plynulá angličtina (denní kontakt s klienty a dodavateli)
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s nákupem výhodou
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní člověk, kterého baví týmová práce, ale zároveň dokáže samostatně zpracovávat svěřené úkoly

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Nadstandardně hrazené přesčasy
  • Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy)
  • Příspěvek na stravování v rámci firemní kantýny
  • Elektronické stravenky
  • Půlroční a roční bonusy
  • Multisport karta
  • Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif
  • Dovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeteria system