Procesní inženýr (m/ž)

Brno, CZ  Technika a Elektrotechnika  Procesní inženýr Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou 50000 - 65000 Kč/měsíc

Náplň pozice:

  • Zavádění nových procesů a změnové řízení
  • Implementace požadavku zákazníka do procesu výroby
  • Budete se účastnit interních i externích auditů
  • Sledování důvodů závad s cílem zlepšení procesu
  • Analýza příčin neshod a vytváření návrhů na zlepšení
  • Pravidelné reporty
  • Odpovědnost za dosažení KPI a ročních cílů oddělení

Požadavky na pozici:

  • Zkušenost s optimalizací a zefektivňováním výrobních postupů (zkušenost z obl. automotive a s SMT/PCBA výhodou)
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • LSS Green Belt výhodou
  • Úroveň angličtiny i pro čtení technických dokumentů (B2)
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Nadstandardně hrazené přesčasy
  • Závodní kantýna na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Elektronické stravenky
  • Půlroční a roční bonusy
  • Multisport karta
  • Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif
  • Dovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělání a rozvoj zaměstnance
  • Cafeteria system