Obsluha LASERU Chroustovice, práce s ubytováním!

Chroustovice, CZ  Programátor CNC  Seřizovač CNC strojů  Soustružník  Strojní zámečník Práce na plný úvazek Základní

Požadujeme

  • Výhodou vzdělání ve strojírenském oboru nebo předchozí praxe
  • Základní orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Přesnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabídka

  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
  • ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
  • 25 dní DOVOLENÉ
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
  • PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Pomocné a přípravné práce v kovovýrobě
  • Výroba polotovarů a výrobků z kovových materiálů
  • Opracování polotovarů, řezání, vrtání, ohýbání
  • Obsluha stroje a zařízení pro objemové a plošné tváření a obrábění kovů
  • Úklid svého pracoviště