Kontrolor kvality v automotive - Vysoké Mýto

Vysoké Mýto, CZ  Operátor strojů a zařízení Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, strojní/ technické zaměření výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Řidičský průkaz B
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabídka

  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
  • ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
  • PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Kontrola kvality práce ve svařovně
  • Řešení závad podle technické dokumentace
  • Práce ve 1směnném provozu

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis!