Vedoucí projektu uvedení nového modelu (automotive)

Jihlava, CZ  Procesní inženýr  Projektový manažer Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• Koordinace rozběhu nových projektů v rámci závodu
• Doprovázení a řízení projektu až do dosažení cíle projektu
• Nepřímé vedení týmu v rámci projektu a závodu
• Řešení kritických bodů projektů
• Reporting o stavu projektu na management
• Koordinace a zodpovědnost za přípravu auditů
• Koordinace zavádění změn na projektu
• Úzká spolupráce s projektovým vedením

POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ vzdělání (preferujeme technické)
• Zkušenosti s vedením projektů
• Zkušenosti s prací týmu a nepřímým vedením
• Zkušenosti z automotive či obdobného oboru výhodou
Pokročilá znalost ČJ
• Pokročilá znalost AJ
• Komunikativnost, proaktivitu a schopnost efektivně řešit problémy

NABÍZÍME:

• zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
• 13. mzdu
• podporu při relokaci
• dotované závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• interní systém benefitů formou cafeterie