Řidič dodávky do 3,5t

Praha 9, CZ  Řidič Práce na živnost Vzdělání není podstatné 180 - 200 Kč/hodinu

Knihobot je on-line secondhand knih, přes který se měsíčně protočí více než 400 tisíc knih. Působíme na 4 trzích (CZ, SK, AT a DE) a vyhráli jsme Heureka e-shop roku v letech 2022, 2023 a 2024 díky desetitisícům spokojených zákaznických recenzí. Letos cílíme na dvojnásobný růst a zatím máme nakročeno velmi dobře.

Aktuálně zřizujeme druhý sklad a hledáme řidiče, který bude jezdit mezi nimi. Baví Vás šoférovat? Přidejte se k nám!

Co Vás čeká a nemine:

  • pendlování mezi sklady
  • nakládka/vykládka beden s knihami
  • závoz objednávek a materiálu mezi pobočkami v Praze
  • v budoucnu pravidelné svozy zásilek na hranice s Německem

Co požadujeme:

  • spolehlivost, flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
  • 8 hodinové směny (první závoz cca v 10:00, poslední v 18:00)
  • vlastní dodávka do 3,5t je výhodou, ale ne nutností

Co Vám nabízíme:

  • nástup ihned
  • 180 - 200Kč/hod
  • spolupráci na IČO
  • flexibilní plánování směn
  • směny pondělí-neděle
  • neformální prostředí startupu