VŠEOBECNÁ SESTRA pro Oddělení centrálních operačních sálů pro dospělé + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Praha 5, CZ  Všeobecná sestra Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Hledáme kolegyně a kolegy na pozici VŠEOBECNÁ SESTRA pro ODDĚLENÍ CENTRÁLNÍCH OPERAČNÍCH SÁLŮ PRO DOSPĚLÉ oboru NEUROCHIRURGIE, ORTOPEDIE, ORL a CHIRURGIE.

+ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici sestry pro perioperační péči
  • stanete se součástí přátelského a vysoce specializovaného týmu
  • podpoříme Vaše další odborné vzdělávání, osobní rozvoj a profesionální růst
  • pokud máte zájem o práci na operačním sále, pošlete nám svůj životopis
  • čeká Vás zajímavá, zodpovědná a nevšední práce

Náplň práce:

  • specializované činnosti perioperační sestry na operačních sálech
  • instrumentování při operačních výkonech na chirurgii, ortopedii a ORL

Požadavky:

  • odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
  • specializace nebo praxe na operačních sálech je výhodou, nikoliv podmínkou
  • schopnost domluvit se v českém jazyce
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce, flexibilita, svědomitost
  • ochota učit se nové věci
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonnost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 100.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity