VŠEOBECNÁ SESTRA pro Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Praha, CZ  Všeobecná sestra Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY pro dospělou anesteziologii na KARIM.

+ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Máte vášeň pro zdravotnictví a rádi pomáháte lidem v kritických momentech?
    Staňte se součástí dynamického týmu a využijte své odborné znalosti na dospělé anesteziologii.
  • Jsme špičkové zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí a vynikající reputací.
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernější technikou v největším zdravotnickém zařízení v ČR.
  • Jsme přátelský a vstřícný kolektiv sester a lékařů.
  • Poskytneme Vám zaškolení školitelem, který Vás provede celou dobou adaptačního procesu.

Náplň práce:
  • asistence při anesteziologických výkonech
  • monitorování stavu pacienta před, v průběhu a po operaci
  • kontrola anesteziologických přístrojů a vybavení
  • komunikace v rámci multicisciplinárního týmu a s pacienty

Požadavky:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra
  • empatii a profesionalitu při péči o pacienty
  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

Nástup:
  • ihned
Nabízíme:

  • náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 100.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity