LÉKAŘ/-KA pro Chirurgickou kliniku 2. LF UK a FN Motol

Praha 5, CZ  Lékař Práce na plný úvazek Vysokoškolské / universitní
Hledáme muže a ženy na pozici SEKUNDÁRNÍ/-HO LÉKAŘE/-KY do našeho týmu.
Proč si zvolit naši nemocnici:

  • Budete pracovat v největší nemocnici v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení kvality českého zdravotnictví.
  • Chirurgická klinika 2. LF UK a FN Motol je specializovaná klinika zabývající se všeobecnou chirurgii. Patříme mezi vedoucí pracoviště v oblasti kolorektální chirurgie, endokrinochirurgie nebo chirurgie prsu. Součástí kliniky je také oddělení plastické chirurgie.

Náplň práce:
  • činnost sekundárního lékaře/lékařky na chirurgické klinice
Požadavky:

  • ukončené vzdělání na lékařské fakultě, příprava nebo absolvování chirurgického kmene
  • zájem o všeobecnou chirurgii
  • zájem o další odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • zájem o pedagogickou a vědeckou práci
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • zdravotní způsobilost bez omezení

Nástup:
  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • možnost dalšího vzdělávaní v rámci oboru
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity