SANITÁŘ/-KA nebo OŠETŘOVATEL/-KA pro Neurologickou kliniku

Praha 5, CZ  Sanitář Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE/-KY nebo OŠETŘOVATELE/-KY pro standardní oddělení na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Neurologická klinika je vysoce specializované a uznávané pracoviště. Nabízíme práci v přátelském týmu na pracovišti vysoké odborné úrovně.
  • Rádi Vás podpoříme v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:

  • činnosti odpovídající vzdělání v oboru
  • hygiena pacientů, polohování, dopomoc se zvládáním běžných denních aktivit pacientů
  • pomoc při podávání stravy a krmení, práce spojené s přijímáním, překladem či propuštěním pacienta
  • podílení se na úpravě a čistotě prostředí

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru ošetřovatel/sanitář
  • komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • vlídný a empatický přístup k pacientům
  • dobrá fyzická zdatnost bez zdravotních omezení (kvůli časté namáhavé práci)
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené ročně + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity