LÉKAŘ/-KA pro Kliniku ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN Motol

Praha 5, CZ  Lékař Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE/LÉKAŘKY pro naši kliniku.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Nabízíme práci v přátelském kolektivu na špičkovém chirurgickém pracovišti moderního a prosperujícího zdravotnického zařízení.
  • Profesní a osobní rozvoj s možností dalšího vzdělávání.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele.
Náplň práce:

  • odborná činnost lékaře v ambulantní i hospitalizační části kliniky
  • vědecko-výzkumná činnost v ORL a chirurgii hlavy a krku a zapojení do řešení grantových projektů

Požadavky:

  • ukončené VŠ vzdělání
  • zájem o obor otorinolaryngologie
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • vysoká míra empatie, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • zájem o vlastní odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • schopnost pracovat na prestižním, ale náročném pracovišti

Nástup:

  • od 1.10.2024, popřípadě dle dohody (písemné nabídky zasílejte do 31. 8. 2024)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity