AUDIOLOGICKÁ SESTRA (m/ž) pro Kliniku ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN Motol

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici AUDIOLOGICKÉ SESTRY do jednosměnného provozu na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat na velmi úzce specializovaném pracovišti, se špičkovými odborníky, s nejmodernějším vybavením v oblasti diagnostiky subjektivních a objektivních poruch rovnováhy a sluchu, v největší nemocnici v ČR.
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělání.
  • Budete vykonávat vysoce odbornou a zajímavou práci kombinující medicínu, akustiku a fyziku.
Náplň práce:

  • vysoce specializovaná péče o pacienty s poruchami rovnováhy a sluchu, včetně pacientů před a po kochleární implantaci

Požadavky:

  • ukončené studium v oboru všeobecná sestra
  • audiologický kurz a praxe v oboru vítána, nikoliv podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • vlídný a empatický přístup k pacientům

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity