ANALYTIK/ANALYTIČKA pro Ústav lékařské chemie a klinické biochemie

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ANALYTIK/ANALYTIČKA pro naše pracoviště na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme pracoviště s relaxačním oddychovým prostorem a s přátelským kolektivem pestrého profesního rozložení (laboratorní asistent, zdravotní laborant, analytik, lékař, farmakokinetik, technik).
  •  Aktivně podporujeme další vzdělávání, osobní, profesní rozvoj včetně možnosti prezentace laboratorní práce v odborných kruzích.
Náplň práce:

  • jedná se o zajímavou, pestrou práci s možností odborného růstu v úzkém, přátelském kolektivu se zaměřením na zajištění kvality laboratorní práce
  • laboratoř je vybavena špičkovou technologií, která je pravidelně obměňována

Požadavky:

  • kvalifikační a odborné požadavky dle zákona č.  96/2004 Sb. v platném znění
  • specializace výhodou
  • schopnost flexibilní a týmové spolupráce
  • pečlivost, zodpovědnost a zájem o obor

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • dobré platové podmínky, osobní ohodnocení ihned po zapracování
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity