VŠEOBECNÁ/DĚTSKÁ/PRAKTICKÁ SESTRA/ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ pro Dětské odběrové centrum

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vyšší odborné

Hledáme kolegu či kolegyni na pracovní pozici SESTRA/ZÁCHRANÁŘ pro Dětské odběrové centrum do jednosměnného provozu (úvazek 0,5-1,0).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Najdete zajímavou práci na našem specializovaném centru.
  • Každodenní činnosti bude provádění odběrů biologického materiálu u děti všech věkových kategorií (po domluvě lze provádět odběry pouze u větších dětí).
  • Administrativní činnosti a práce s PC je běžnou součástí Vaši práce.
  • Podpoříme Vás v dalším vzdělávání a v seberealizaci.

Náplň práce:

  • provádění odběrů biologického materiálu u dětí všech věkových kategorií

Požadavky:

  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná/praktická/dětská sestra nebo zdravotnický záchranář
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • vlídnost, trpělivost, ochota pomáhat druhým a schopnost samostatného rozhodování
  • schopnost týmové spolupráce
  • praxe vítána

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • mateřská školka Motoláček
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity