ADMINISTRÁTOR/-KA pro Centrum cystické fibrózy

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ADMINISTRÁTORA pro centrum vysoce specializované péče o pacienty s cystickou fibrózou na plný úvazek (zkrácený úvazek dle dohody).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Pracovat budete v příjemném a moderním prostředí největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:

  • příprava a kompletace podkladů k žádostem na pojišťovny
  • komunikace s rodiči/pacienty/pojišťovnami
  • administrativní podpora týmu (příprava zoom mítinků)
  • práce s databází, tvorba tabulek a přehledů

Požadavky:

  • ukončené VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity