ASISTENT/-KA pro Dětskou psychiatrickou kliniku

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Fakultní nemocnice v Motole přijme do pracovního poměru vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pracovní místo: ASISTENT/KA PŘEDNOSTY NA DĚTSKÉ PSYCHIATRICKÉ KLINICE.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Práci nabízíme v mladém a dynamickém týmu lékařů, psychologů a zdravotních sester na Dětské psychiatrické klinice FN Motol a 2. LF UK, jediné samostatné klinice dětské psychiatrie v České republice, která je prestižním centrem léčby, vzdělávání a výzkumu v dětské a dorostové psychiatrii.

Náplň práce:

  • zajišťování plynulé správy kliniky a její administrativy
  • vedení elektronického diáře nadřízeného, organizace schůzek, péče o návštěvy
  • organizování pracovních cest
  • příprava podkladů a dokumentů pro nadřízeného
  • příprava podkladů pro jednání, účast na jednáních, zpracování zápisů z jednání a porad
  • komunikace se zaměstnanci nemocnice
  • vyřizování korespondence, obsluha datové schránky, distribuce a archivace dokumentů
  • vykonávání dalších podpůrných funkcí, které mohou zahrnovat finance - vyřizování faktur a smluv v systému EFAS, plánování, zásobování a další ad hoc služby – práce s objednávkovým systémem UNIS
  • příprava drobných reportů a statistik
  • další administrativní činnost, dle potřeby nadřízeného

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání, ideálně ekonomického zaměření nebo na oblast veřejné správy
  • 2 až 3 roky předchozí relevantní praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • vynikající znalost českého jazyka slovem i písmem
  • znalost práce s PC a MS Office - Word, Excel, Powerpoint na pokročilé uživatelské úrovni
  • orientace v legislativních pravidlech pro zacházení s osobními a důvěrnými údaji
  • schopnost zvládat současně více priorit
  • komunikativní osobnost s organizačními schopnostmi
  • aktivní přístup, pečlivost, časová flexibilita
  • občanská bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • v případě zájmu zašlete do 20. 5. 2024 STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS na mail: michal.hrdlicka@fnmotol.cz

Nástup:

  • od 1.7.2024 nebo po dohodě
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • možnost dalšího vzdělávaní v rámci oboru
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity