OBCHODNÍ REFERENT/-KA pro Oddělení obchodní administrace

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici OBCHODNÍHO REFERENTA.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Nabízíme týmovou spolupráci, zajímavou práci v  prostředí největší české nemocnice.
Náplň práce:

  • průzkum a analýza trhu
  • komplexní administrace veřejných zakázek malého rozsahu
  • příprava technických specifikací zdravotnického materiálu ve spolupráci se zdravotnickými pracovišti
  • spolupráce s jednotlivými odbornými odděleními nemocnice
  • podílení se na archivaci veřejných zakázek malého rozsahu
  • dodržování platné legislativy a vnitřních předpisů nemocnice

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenosti s procesováním veřejných zakázek malého rozsahu výhodou
  • výhodou je praxe ve zdravotnictví, znalost zdravotnického materiálu, ale není podmínkou
  • schopnost práce s různými zdroji dat
  • organizační, komunikační a prezentační schopnosti

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity