STANIČNÍ SESTRA pro Neurochirurgickou kliniku dětí a dospělých (dětská část)

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici STANIČNÍ SESTRY pro dětskou část naší kliniky.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Neurochirurgická klinika je vysoce specializované a uznávané pracoviště.
  • Nabízíme práci v přátelském týmu na pracovišti vysoké odborné úrovně.
  • Nabízíme možnost dalšího rozvoje a vzdělávání.
  • Rádi bychom do kolektivu na vedoucí pozici uvítali novou kolegyni nebo kolegu s chutí pracovat a vést tým.
Náplň práce:

  • staniční sestra na naší klinice vede a dohlíží na  tým zdravotnických pracovníků na JIP a standardního oddělení
  • spolupracuje s vedením kliniky a významně se podílí na rozvoji a inovacích v péči o dětské pacienty
  • pracovní doba 8 hod. s možností nočních či víkendových služeb dle domluvy

Požadavky:

  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • manažerské schopnosti
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, flexibilita, psychická odolnost a pozitivní přístup
  • empatický a trpělivý přístup

Nástup:

  • od 1.6.2024

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc (příplatek za vedení)
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity