LÉKAŘ/-KA pro Ústav lékařské chemie a klinické biochemie

Praha 5, CZ  Lékař Práce na plný úvazek Vysokoškolské / universitní

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘ/LÉKAŘKA pro ambulantní pracoviště na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme pracoviště s relaxačním oddychovým prostorem a s přátelským kolektivem pestrého profesního rozložení (laboratorní asistent, zdravotní laborant, analytik, lékař, farmakokinetik, technik).
  • Nabízíme kvalitní práci s možností odborného růstu a s výkonem odborných činností v biochemické laboratoři.

Náplň práce:

  • jedná se o práci na ambulanci zabývající se léčbou hyperlipoproteinemií, problematikou kostního metabolismu a problematikou výživy
  • možnost zapojení do pohotovostních služeb

Požadavky:

  • kvalifikační požadavky dle zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění
  • schopnost týmové spolupráce
  • empatie, zájem o obor
  • bezúhonnost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • dobré platové podmínky, osobní ohodnocení ihned po zapracování
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity