SANITÁŘ/-KA (pomocník v zdravotnictví) nebo OŠETŘOVATEL/-KA pro Chirurgickou kliniku

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE/-KY nebo OŠETŘOVATELE/-KY do ambulance na jednosměnný provoz.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Chirurgická klinika 2. LF UK a FN Motol je pracoviště, které poskytuje kvalitní péči pacientům v mnoha oblastech chirurgie.  Je významnou součástí Komplexního onkologického centra a Traumacentra v Motole.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Nabízíme stabilní zázemí největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:

  • pestrá, specializovaná ošetřovatelská péče o dospělé pacienty po chirurgických a plastických výkonech
  • převozy pacientů
  • doplňování materiálu, pochůzky podle potřeby
  • další pomocné činnosti

Požadavky:

  • sanitářský kurz je výhodou
  • pečlivost, dochvilnost, spolehlivost
  • empatický a trpělivý přístup k pacientům
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • zájem pracovat v týmu a pro tým
  • zdravotní způsobilost bez omezení, fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Nástup:

  • dohodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity