STANIČNÍ SESTRA pro KARIM (dětská lůžka)

Praha 5, CZ  Zdravotnictví, farmacie a sociální péče Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici STANIČNÍ SESTRY pro dětské ARO do jednosměnného provozu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:

  • jedná se o vysoce specializovanou odbornou a zajímavou práci
  • poskytování a organizace ošetřovatelské péče
  • výuková činnost
  • kontrola činnosti zdravotnického personálu
  • dohled nad správným chodem oddělení

Požadavky:

  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • manažerské myšlení, profesionální přístup
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • zkušenosti s vedením týmu
  • praxe min. 5 let v oboru
  • empatický a trpělivý přístup
  • zájem o obor a vzdělávání se

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity