KONZULTANT-ANALYTIK nemocničního informačního systému UNIS pro Odbor IT

Praha 5, CZ  Administrativní pracovník, referent Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Fakultní nemocnice v Motole přijme pracovníka/pracovnici na pozici „Konzultant-analytik“, jehož náplní bude identifikovat a popsat uživatelské požadavky na úpravy nemocničního informačního systému, navrhnout optimální řešení, sestavit jednoznačnou zadávací dokumentaci na externího dodavatele systému, zkontrolovat úplnost dodání a otestovat dodaný software.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, týmovou spolupráci a možnost seberealizace.

Náplň práce:

  • řešení uživatelských požadavků – připomínky k fungování, způsobu ovládání, logiky systému
  • testování aplikace – identifikace  chyb, návrhy a podněty zlepšení funkčnosti  aplikace, ověřování správné funkčnosti systému
  • školení uživatelů
  • práce s  helpdeskem  k aplikacím
  • tvorba a aktualizace uživatelské dokumentace (manuálu)
  • spolupráce s externím dodavatelem – tvorba zadávací dokumentace
  • okrajově administrace počítačů

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání – vhodné pro absolventy
  • trpělivost, umění naslouchat, logické myšlení, schopnost vcítit se do myšlení uživatelů, samostatnost, schopnost používat jakýkoli program, ochota učit se novým dovednostem
  • pokročilá znalost produktů MS Office – např. kontingenční tabulka, import dat z jiných formátů, grafy v MS Excel, efektivní formátování v MS Word
  • pokročilá znalost OS Windows 7,10,11  – např. práce se soubory, instalace software, práce v síti, základní správa počítačů v síti – není podmínkou (zaškolíme)
  • znalost databázových systémů – není podmínkou (zaškolíme)

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity