Vedoucí sekce skladu D1 Kunice

Kunice, CZ  Logistika a zásobování Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné

Máte zkušenost s vedením lidí ideálně v oblasti logistiky a skladování? Zajímává vás oblast Auto Moto? Máte rádi výzvy a zároveň dodržování určitých pravidel? Pokud ano, čtěte dále :-)

Co nabízíme?

- Vyplácíme náborový příspěvek v hodnotě 5000 Kč

- Odměnu až 10 000 Kč za doporučení nového kolegy

- 5 dní bonusového volna navíc, tedy 25 dní

- Vyplácíme mzdu vždy do 14. dne v měsíci

- Slevy až 50 % na náš sortiment

- Kariérní růst

- Příspěvek na stravování

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

- A mnoho dalších benefitů (multisport, slevy na elektroniku – Alza, Datart…)

- Pracujeme v 2směnném provozu - ranní/odpolední

- Nabízíme svozový autobus ZDARMA ze Smíchovského nádraží, Roztyl, I.P.Pavlova

Co bude obsahovat vaše náplň práce?

- Zodpovědnost za dosažení stanovených cílů společnosti

- Zodpovědnost za dodržování pravidel v rámci provozního řádu skladu a dopravních předpisů společnosti

- Dohlížet na své přímé podřízené , budete jim přímou oporou.

- Kontrola a úprava docházek v docházkovém systému.

- Analyzovat oblast BOZP - příčiny nehod, hledat řešení k jejich odstranění.

- Pravidelně se účastnit porad vedení

- Zajistit dodržování všech procesů ve vztahu k normám ISO

Jakou kvalifikaci byste měli splňovat?

- Znalost logistických procesů

- Pokročilá uživatelská znalost MS Office (Excel)

- Znalost anglického jazyka výhodou

- Pozitivní přístup