Konstruktér (m/ž) │ lákavý výdělek | týden dovolené navíc

Jihlava, CZ , CZ  Strojírenství  Konstruktér  Výroba Práce na plný úvazek Vysokoškolské / universitní Pozice je vhodná pro: Absolventi

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a servisem leteckých hydraulických a elektromechanických přístrojů, hledáme do týmu novou posilu na pracovní pozici konstruktér (m/ž). Cítíte se ve světě strojírenství jako doma? Tak neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve!

NABÍZÍME

  • Lákavé finanční ohodnocení
  • Motivační bonusy a osobní ohodnocení
  • Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
  • Náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Vstupenky na fotbalové a hokejové zápasy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zpracování konstrukčního návrhu dílů / přístrojů
  • Zpracování konstrukční dokumentace a technických podmínek
  • Odchylkové a změnové řízení
  • Příprava, řízení a dohled nad zkouškami
  • Místo výkonu práce: Jihlava

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Orientaci v technické dokumentaci a základní znalost technických norem
  • Znalost anglického jazyka (minimálně úroveň A2)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost modelovacích CAD systémů (Catia V5 výhodou)
  • Znalost kreslení v AutoCadu nebo podobném programu
  • Pozice je vhodná i pro absolventa

Zaujala Tě naše pracovní nabídka? Neváhej a zašli svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktuj na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Tebe! Tým ProJob.