Soustružník CNC │ až 45 000 Kč – 5 týdnů dovolené

Jihlava, CZ  Strojírenství  Programátor CNC  Seřizovač CNC strojů  Soustružník Práce na plný úvazek Odborné vyučení bez maturity 35000 - 45000 Kč/měsíc

Pro našeho  klienta, který se zabývá výrobou a servisem leteckých hydraulických a elektromechanických přístrojů hledáme do party nové kolegy/ně na pracovní pozici soustružník CNC (m/ž).

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 45 000 Kč
  • Motivační bonusy a prémie
  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
  • Vstupenky na fotbalové a hokejové zápasy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce v systému MAZAK SQT/NEXUS
  • Obrábění přesných dílců – letecká výroba
  • Průběžné měření parametrů
  • Vícestrojová obsluha
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu ve městě Jihlava

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na CNC výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.