Programátor CNC soustruhu (m/ž) │ až 50 000 Kč – dvě směny

Praha, CZ  Strojírenství  Programátor CNC  Seřizovač CNC strojů Práce na plný úvazek Odborné vyučení bez maturity 45000 - 50000 Kč/měsíc

Pro společnost, specializující se na výrobu letadel a leteckých dílů, hledáme nové členy do našeho týmu! V současné době obsazujeme pracovní pozici programátor CNC soustruhu (m/ž). Nabízíme přátelské pracovní prostředí, stabilní práci a v neposledním řadě lákavé platové ohodnocení. Ozvěte se nám co nejdříve.

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
  • Motivační bonusy
  • Příspěvek na stravování ve výši 110 Kč za odpracovanou směnu
  • Zvýhodněný tarif na volání i pro rodinní příslušníky
  • Hrazené vzdělávací školení
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního a osobního rozvoje

NÁPLŇ PRÁCE

  • Programování v nejnovějších verzích SolidWorks + SolidCam
  • Podílení se na tvorbě technologických postupů
  • Práce s CNC soustruhem CTX 500 beta (řídící systém Heidenhein) a CLX 450 (řídící systém Siemens)
  • Účast na technických zkouškách

Práce se vykonává v Praze ve dvousměnném provozu ranní a odpolední směna.

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání v oboru servis a opravy strojů a zařízení, popř. obráběč kovů
  • Schopnost orientace v cizojazyčné dokumentaci (AJ)
  • Znalost systémů CNC soustruhu
  • Znalost čtení výkresů
  • Zkušenosti s prototypovou výrobou
  • Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • Zkušenost s leteckou výrobou výhodou

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042.  Těšíme se na Vás! Tým ProJob.