Design department manager (m/ž)│až 100 000 Kč – benefitní systém

Liberec, CZ , CZ  Vedoucí technického oddělení  Vedoucí oddělení Práce na plný úvazek Odborné vyučení bez maturity 70000 - 100000 Kč/měsíc

Pro klienta, který se zabývá výrobou strojů pro navíjení a převíjení, hledáme do týmu novou posilu na pozici design department manager (m/ž).

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 100 000 Kč
  • Manažerský odměňovací systém
  • Týden dovolené navíc
  • Benefitní systém formou cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu - možnost práce z domu
  • Dotované obědy včetně občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny
  • Vstupenky na kulturní akce a další slevy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Definování struktury technické dokumentace
  • Zodpovědnost za úplnost a kvalitu zpracované konstrukční dokumentace (3D model, kusovník, schémata, PI&D, návody, požadavky na testování, manuály)
  • Zodpovědnost za časové vedení konstrukčních prací ve shodě s projektovým řízením
  • Zodpovědnost za funkčnost zařízení ve shodě se zadáním/specifikace design freeze
  • Definování procesů uvnitř oddělení
  • Zajišťování motivace a personálního rozvoje svého týmu

POŽADUJEME

  • Technické vzdělání
  • Praxe na oddělení výzkumu
  • Zkušenosti s project managementem
  • Komunikativní angličtina, min. B2 (využití na denní bázi)
  • Komunikativnost a dobrý time management

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 602 683 433. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.