Lehká práce v Ostravě! Až 27 000 Kč a týden dovolené navíc!

Ostrava, CZ  Výroba  Dělník Práce na plný úvazek Vzdělání není podstatné 27000 - 29000 Kč/měsíc

Máte zkušenost s prací na pozici operátor/ka? Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou technických zařízení, hledáme do týmu kolegy a kolegyně! Neváhejte a volejte - čeká na Vás příjemný kolektiv, lákavý výdělek i dovolená navíc.

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 27 000 Kč
  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Motivační osobní ohodnocení a mimořádné odměny
  • Týdenní zálohy ve výši 1 500 Kč
  • Týden dovolené navíc (spolu 5 týdnů)
  • Příspěvek na stravné (cca 1732 Kč/měs.)
  • Příspěvek na dopravu 3 000 Kč
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 3 000 Kč
  • Férové a profesionální jednání koordinátora

NÁPLŇ PRÁCE

  • Jednoduché montážní práce v automobilovém průmyslu
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu – osmičky (ranní/odpolední/noční)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

NAŠE POŽADAVKY

  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Zkušenost s prací ve výrobě výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 601 690 062 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.