Elektro konstruktér (m/ž) | Flexibilní pracovní doba

Mělník, CZ  Strojírenství  Konstruktér  Technika a Elektrotechnika  Elektronik  Elektrotechnik  Projektant  Technik Práce na plný úvazek Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Požadovaný ŘP: B

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou brousících strojů pro obrábění kovů a filtračních zařízení pro průmyslové čištění vzduchu, hledáme novou posilu na pozici Elektro konstruktér (m/ž).

Co Vám nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9:00-14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování - výběr z 5 variant za krásných 35-45 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění 7 200 Kč (ročně)
  • Flexi Pass pro volnočasové aktivity ve výši až 12 000 Kč (ročně)
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Bezplatné firemní jazykové kurzy
  • Odměna za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
  • Firemní rekreační zařízení v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně
  • Další letní a zimní akce

Náplň práce:

  • Přiřazovat elektrické, hydraulické a pneumatické prvky k mechanickým částem stroje
  • Pomocí projekčního SW zakreslit zvolené prvky do schémat
  • Dohled nad prvky a jejich zapojení, aby nedocházelo k jejich záměnám
  • Komunikovat s ostatními vývojáři ohledně optimalizace a technické podpory

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Vyhláška 50/78 Sb. min. §6 nebo NV 194/2022 Sb. §6
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • ŘP sk. B (příležitostné cesty v rámci ČR ale i do zahraničí)

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob